श्रीमती साटफेर गरेर चलाउने रहस्यको पर्दाफास


सांकेतिक तस्बिर विश्वमा अनौठा अनौठा घटना सुन्न पाइन्छ । पछिल्लो समय हाम्रो समाजले सोच्नै नसक्नेगरी यहाँका दम्पत्तिले श्रीमती साट फेर गरेर चलाउने गरेको रहस्य खुलेको छ ।

आफ्नी श्रीमतीलाई अर्को परिचत पुरुषसँग पठाउने र परिचित पुरुषकी श्रीमती वा गर्लफेण्डलाई आफुले भो’ग च’लन गर्ने गरेको घटना बाहिर आएको हो । घटना छिमेकी देश भारतको राजधानी नयाँ दिल्लीमा भएको हो । उत्तर प्रदेशबाट श्रीमती सीता (नाम परिवर्तन) लाई दिल्ली लगेर श्रीमान हरि (नाम परिवर्तन) ले आफ्ना साथी अमर (नाम परिवर्तन) लाई चलाउन सुम्पिएभने साथीकी गर्लफ्रेण्ड निशा (नाम परिवर्तन) सँग आफू रमाए । यो खबर भारतीय पत्रिका दैनिक जागरणको अनलाईनले प्रकाशित गरेको छ । समाचार अनुसार विवाहित महिला सीताको उजुरीपछि यो घटनाको पर्दाफास भएको हो ।

सीतालाई छाडिदिने भन्दै उनका श्रीमान हरिले यस्तो कार्य गरेको उजुरीमा उल्लेख छ । पीडित सीताको आ’रोप छ श्रीमानले दिल्ली लगेर मलाई आफ्ना फूपूका छोरा अमर (भाई) की गर्लफ्रेण्ड निशासँग सा’टेर चलाए ।

पी-डित महिला सीताले हरि आफ्ना पति (हरि) र उनका फूपूका छोरा अमरविरु’द्ध मु-द्दा दर्ता गराएकी छिन् । मलाई फूपूका छोरा अमरसँग कोठामा पठाउथे । मलाई रातभरी सुत्न नदिइ अमरले ज्या’दै चलाउन खोज्थे ।

मेरा श्रीमान निशासँग रातभरी अर्को कोठामा बि’ताउथे । यो सम्बन्धमा निशा राजी थिइन् तर मेरो बा-ध्यता सुरुमा सीतालाई हरिले फूपाजूको घर लगेका थिए । त्यहाँ रा’तको समयमा लगातार हरिले सीतालाई फूपाजूका

छोरा अमरसँग वि’स्तरामा एक साथ राखे । हरि पनि अमरकै गर्लफ्रेण्ड निशासँग त्यही कोठामा सुत्थे । र दुबै जोडी सँगै का’र्य चलाउँथे । जब सीता यो कार्यको वि’रोध गर्थिन् तब उनलाई छा’डिदिने हरिको कुरा आउँथ्यो ।श्रीमान र फूपाजूका छोरा मिलेर दुबैले एकसाथ दुबै जनासँगपनि साथ ज’माए । दिल्लीमा यो क्रम धेरै दिन चल्यो । त्यसको केही दिनपछि सीता श्रीमान हरिसँगै कानपुर आइन् ।

महिना दिनपछि अमर र निशा पनि त्यहाँ आईपुगे । त्यहाँ पनि दिल्ली जस्तै श्रीमती, गर्लफ्रेण्ड सा’ट्न थाले । सीता भन्छिन्– मलाई फूपूका छोरा अमरसँग कोठामा पठाउथे । मलाई रातभरी सुत्न नदिइ अमरले ज्या’दै चलाउन खोज्थे ।

मेरा श्रीमान निशासँग रातभरी अर्को कोठामा बि’ताउथे । यो सम्बन्धमा निशा राजी थिइन् तर मेरो बा-ध्यता थियो । यो क्रम एक हप्ताभरी चल्यो त्यसपछि सीताको धैर्यताको बाँ’ध टु’ट्यो ।

यो घटनाबारे उनले पुलिसलाई जानकारी गराइन् । हरि र अमरविरुद्ध ग’म्भीर आ’रो’पमा मु-द्दा दर्ता गराइन् । पी-डित सीतालाई प्रहरीले मेडिकल परीक्षणका लागि जिल्ला अस्पताल पठाएको छ । सीताका कथित श्रीमान हरि जाजमउका ठूला व्यापारी हुन् । उनले सीतासँग विदेशमा पढ्ने र ठूलो व्यापारी भनेर प्रेम विवाह गरेका थिए । सीताले १० वर्ष पहिला धर्म परिवर्नत गरेर हरिसँग विवाह गरेकी थिईन् ।Leave a Comment