यि यु”व”ती”ले के ग’र्दै’छि’न Live भिडियो मै”(भिडियो हेर्नुहोस)


तपाईको कुनैपनि स”म्ब”न्धलाई दिगो र सफल बनाउँन सबैभन्दा पहिले तपाईमा बिश्वास हुनु पर्दछ । सधै सकारात्मक सोच पनि हुनु पर्दछ । तरपनि यहाँ दैनिक

लाखौं स”म्ब”न्धमा बिभिन्न समस्याहरु आइरहेका छन् । कहि न कही चुकिरहेका छन् । भत्किरहेका छन् त टुटिरहेका छन् । किनकी स”म्ब”न्ध सफल बनाउँन धेरै समय र मेहनत लाग्छ । यसमा प्रेम र इमान्दारी जस्ता धेरै कुराहरुले स”म्ब”न्धलाई मजबुत बनाउँने गर्दछ । यदि तपाईले जान्नु भयो भने स”म्ब”न्धलाई



सफल बनाउँन कुनै जादूगरी काम होइन । यसमा कुनै स साना कुराले पनि माया प्रेममा स”म्ब”न्ध विग्रन सक्छ भने स”म्ब”न्धलाई धेरै मेहनत जिम्मेवारी र कोशिशबाट निभाउँन *****पूरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस****

सकिन्छ। स”म्ब”न्धलाई सफल बनाई राख्न हरेक जोडीले ख्याल राख्नु पर्ने केही टिप्सहरु आज तपाईलाई हामीले दिन्छौ यदि तपाईले यही कुरा मनन गर्नुभयो भने तपाईको

जीवमा पनि खुशी र सुखको आभास हुनेछ । एक अर्कावीच हँसाई राख्नुस् आज भोलीको एक अर्कौ सँग मोबाईल चलाएर बस्ने अनि एउटाले गरेको काममा अर्कोले कुनै पनि ध्यान नदिने हुदा स”म्ब”न्धमा चोसो पना

आईरहन्छ । त्यसैले गर्दा आपसमा दिल खोलेर हाँस्नुस् किनकि हँसाईबाट श”री”रमा  अक्सीटोसिन हार्मोन बन्ने गर्दछ जुन हार्मोनले सधै मुड सफा राख्छ। सधै हाँस्नेवाला जोडीको साथमा धेरै खुशीयाली रहने गर्दछ । यिनीहरुले हाँस्दै मुस्कुराउँदै जीवनको कैयौ मुश्किलका घुम्तीहरुलाई सजिलै पार लगाउँछ । *****पूरा भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुस****



Leave a Comment